• Deskorolki dla dzieci

Deskorolki, to znany niemal wszystkim środek transportu, oraz rodzaj sportu, uprawiany na co dzień. Ich prosta konstrukcja, umożliwia poruszanie się niemal po każdej, prostej powierzchni.
Nowoczesne, klasyczne deskorolki, wykonane zostały z solidnej deski, pokrytejantypoślizgowym materiałem. Od dołu, mogą posiadać różnorodną grafikę, spełniającą rolę dekoracji.
Z obu stron deski, przymocowane zostały skrętne koła, umożliwiające zmianę kierunku jazdy. Najczęściej, wykonane są z odpornego na uszkodzenia kauczuku, rzadziej z plastiku. Miękkie koła, doskonale amortyzują drgania, co zapewnia komfort podczas jazdy.
Deskorolki, dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu, mogą na nich jeździć dzieci jak i dorośli. To świetna zabawa, oraz doskonały środek transportu, pozwalający uniknąć korków.


Rodzaje deskorolek, oferowanych w sklepie.

Prócz klasycznych deskorolek, w naszej ofercie, znajdziecie Państwo deskorolkę fiszkę. To zdecydowanie węższa i krótsza deskorolka, wykonana z tworzywa sztucznego. Posiada mniej skrętne koła, które nie radzą sobie z napotkanymi na drodze przeszkodami, jak kamienie. Podczas najechania na kamień, deskorolka odbija do tyłu, co może powodować wywrotkę. Nadaje się zatem dla bardziej doświadczonych dzieci, które opanowały już podstawy jazdy na deskorolce. Mimo, iż są węższe i krótsze, fiszki nadają się nawet dla osób dorosłe. Raczej stanowią środek transportu, gdyż zdecydowanie ciężej jest na nich utrzymać równowagę, oraz wykonywać poszczególne triki.


Zalety zakupu deskorolki dla dzieci.

Deskorolka, jest świetną formą sportu. Dzięki zachowaniu odpowiedniej postawy, oraz stałym ruchu podczas zabawy, dziecko stale korzysta z pracy mięśni, poprawiając przy tymkondycję. Deskorolka, umożliwiabezpieczne przemieszczanie się po utwardzonych drogach. Jest niewielka oraz lekka, co ułatwia jej transportowanie. Doskonale sprawdza się na utwardzonych powierzchniach, jak drogi czy chodniki, ale również w specjalnych skateparkach, umożliwiających wykonywanie różnorodnych trików. Może być w wersji klasycznej, lub z gustowny mi dodatkami, jakświecące koła, które mienią się podczas zajady, a nawet oryginalne obrazki, namalowane na sklejce. Jeśli Twoje dziecko uwielbia zabawy na zewnątrz, to deskorolka będzie idealnym prezentem, które korzystnie wpłynie na rozwój dziecka.