Wczytuję dane...

Stroje karnawałowe dla dziecka

Dziecięca wyobraźnia jest nieograniczona. Maluchy uwielbiają wymyślać różne gry i zabawy, w których biorą udział z rówieśnikami. Często wykorzystują w tym celu różne zabawki i przedmioty, które odgrywają rolę różdżek, broni, czy innych magicznych przedmiotów. Dlatego właśnie zbliżający się karnawał napawa nasze pociechy tak ogromną ekscytacją. Głównym tego powodem są oczywiście stroje karnawałowe dla dziecka. Owa kreacja nie jest noszona przez malucha na co dzień, dlatego ma tak duże znaczenie. Gdy zatem przychodzi ten wyjątkowy moment i dziecko może nie tylko pomarzyć o jakimś stroju, ale i osobiście go na siebie włożyć, pojawia się na jego twarzy szeroki uśmiech. Jeszcze większe znaczenie ma wspomniany moment, gdy nasze pociechy udają się w wybranych bajecznych kreacjach na bal karnawałowy w swojej szkole lub przedszkolu. Mogą wtedy pochwalić się wybranym strojem, a także porównać go do strojów swoich rówieśników. Bajkowe przyjęcie to jedna z niewielu okazji, gdy dzieci tak naprawdę mogą poczuć się jak w wyobrażonym świecie magii. Warto zatem zadbać o tą odrobinę radości i już teraz przejrzeć oferty ze strojami karnawałowymi dla dzieci.


W tym celu chcemy chcemy Państwu przedstawić kilka propozycji, które z pewnością spodobają się dzieciom.

Propozycje strojów na bal przebierańców:


1. Kostium Batmana na bal przebierańców 

Kostium Batmana to kostium, który cieszy się popularnością już długi czas. Często wybór rodziców pada właśnie na niego gdyż jest on lubianym przez małych chłopców bohaterem, którzy chętnie utożsamiają się z nim. Proponowany przez Nas strój batmana posiada:

- czarną maskę wraz z peleryną

- koszulkę z nadrukiem

- czarne długie spodnie na gumce 

Strój jest cieniutki co daję dziecku poczucie komfortu, więc nie musisz martwić się o to, że dziecku będzie niewygodnie podczas zabawy.

2. Kostium Magika na bal przebierańców

Kolejną ciekawą propozycją jest strój magika/czarodzieja. Kostium w tym przypadku jest propozycją zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Kostium jest naprawdę bardzo ciekawą propozycją gdyż posiada masę akcesoriów oraz instrukcję z przykładowymi sztuczkami. Twoje dziecko nie tylko będzie miało świetny kostium, będzie również mogło pochwalić się sztuczką, która zaskoczy nie jednego rówieśnika! 

3. Kostium Elsy z krainy lodu 

Kolejnym kostiumem, który proponujemy jest kostium Elsy z krainy lodu. Kraina lodu jest znowu na topie, a to za sprawą kolejnej części, która trafiła do kin 22 listopada 2019 roku. Dzieci po raz kolejny "oszalały" na punkcie Elsy oraz jej siostry Anny. Jeśli twoja córka również jest fanką Elsy to będzie właśnie najlepszy wybór! Suknie możemy otrzymać w 4 rozmiarach: 110cm, 120cm, 130cm oraz 140cm. Tak duży wybór rozmiarów powinien sprawić, że znajdziesz suknię dla swojego dziecka w odpowiednim rozmiarze. Suknia jest w kolorze niebieskim, a jej górna część pokryta jest cekinami, które pięknie mienią się w świetle. Suknia posiada również przyczepioną broszkę z wizerunkiem jednej z głównych bohaterek "Krainy lodu" - Elsą. Jeśli chodzi o tył sukienki to znajdziemy tam przeźroczystą pelerynę, którą zdobią wzory płatków śniegu. Całość prezentuje się wyśmienicie i z pewnością spodoba się dziecku. 

Kostium karnawałowy Elsa Kraina Lodu

4. Kostium lekarza 

Wiele dzieci pytanych o to co chciałyby robić w przyszłości odpowiada, że chciałyby zostać lekarzem. Ratowanie życia i bohaterska postawa imponuje dzieciom i sprawia, że lekarz staje się ich autorytetem. Dzieci, które chciałyby zostać wcześniej wspomnianym lekarzem mamy właśnie taki strój. Kostium lekarza zarówno jak kostium czarodzieja to propozycja dla chłopców i dziewczynek. Tutaj również znajdziemy mnóstwo akcesoriów, które z pewnością urozmaicą zabawę. 

Kostium lekarza na bal przebierańców

5. Kostium Stewardesy

Ostatnia propozycja i chyba najbardziej oryginalna to kostium Stewardesy. Strój Stewardesy jest dosyć nietypowym przebraniem, więc twoje dziecko będzie mogło się pochwalić tym, że jako jedyne posiadało taki strój. Jest to propozycja dla dzieci, które lubią się wyróżniać i nie chciałyby aby, któryś z rówieśników posiadał taki sam kostium. Strój skierowany jest dla dziewczynek i składa się z: marynarki zapinanej na rzepy, spódniczki zapinanej na zamek, kolorowej chustki oraz czapki. Całość robi piorunujące wrażenie.

Kostium Stewardesy bal przebierańców

To wszystkie propozycje kostiumów karnawałowych. Staraliśmy się wybierać je tak aby każdy był inny. Pamiętaj aby zapytać dziecko w jaki sposób chciałoby się przebrać na bal przebierańców. Dobrym pomysłem będzie pokazanie mu kilka strojów karnawałowych, które pomogą podjąć mu decyzję.