Wczytuję dane...

Prezent dla dziecka na Święta 2020

Co kupić na Święta dla dziecka? To pytanie zadają sobie, co roku ludzie na całym świecie. Wbrew pozorom odpowiedź nie jest taka łatwa jakby mogła się wydawać. Przy wyborze prezentu kierujemy się wiekiem dziecka oraz zainteresowaniami. Powinniśmy zwrócić również szczególną uwagę na funkcjonalność oraz walory edukacyjne.

Według nas wybór prezentu dla dziecka powinien łączyć przyjemne z pożytecznym czyli zabawę oraz naukę. Takie połączenie powoduje, że dziecko oraz rodzic będą w pełni zadowoleni z podarunku. Wiek oraz zainteresowania dziecka o których wspomnieliśmy wcześniej są kluczowe podczas wyboru. Przecież 10-latkowi nie damy prezentu dla rocznego dziecka i odwrotnie. Poniżej znajdziecie kilka propozycji prezentów dla swoich pociech w różnym przedziale wiekowym.

Gotowi? No to zaczynamy! 

1. Drewniane edukacyjne klocki

Takie klocki możemy kupić najczęściej dla dzieci w wieku od 18m do 5lat. Klocki są lubiane przez większość dzieci. Kolorowe zwierzątka, różne kształty, cyferki oraz literki z pewnością wniosą walor edukacyjny podczas zabawy. Klocki pozbawione są ostrych krawędzi i zostały pomalowane bezpiecznymi dla dzieci i środowiska farbami. Wykonanie takich klocków stoi na wysokim poziomie, a ich niewielka cena sprawi, że nie zrujnują naszego budżetu.

Sprawdź - Drewniane klocki miasto 115 elementów

Sprawdź - Drewniane klocki ocean z sorterem

Sprawdź - Drewniane klocki zwierzęta z sorterem


Inne drewniane klocki znajdziecie TUTAJ

klocki drewniane miasto 115 elementów

2. Drewniane kuchnie i domki

Kolejna propozycja uwielbianych przez nas drewnianych zabawek. Kuchnie oraz drewniane domki dla lalek, co roku cieszą się ogromną popularnością. Trudno się temu dziwić gdyż jest to naprawdę świetny wybór na prezent dla dziecka. Kuchnie oraz domki są różnej wielkości i mogą posiadać dźwięki oraz światła. Ponadto często znajdziemy z nimi różne akcesoria. W przypadku domków dla lalek będą to drewniane mebelki, którymi dziecko będzie mogło "umeblować" różne pomieszczenia. W przypadku kuchni w zestawie możemy znaleźć garnki, patelnie, łyżki itp.

Sprawdź - Drewniana kuchnia z akcesoriami

Sprawdź - Drewniana kolorowa kuchnia z wyposażeniem

Sprawdź - Drewniany domek 114cm rezydencja Malibu

Sprawdź - Drewniany domek rezydencja Bajkowa


Inne drewniane kuchnie znajdziesz TUTAJ

Inne drewniane domki znajdziesz TUTAJ

3. Kolejki oraz tory

Szeroki wybór wśród kolejek sprawia, że znajdziemy kolejkę dla 3 latka oraz dla 10 latka. Kolejki mogą być wykonane z drewna oraz z plastiku, ponadto posiadają różne długości oraz dołączone akcesoria. Jeśli szukamy prezentu dla chłopca, który lubi bawić się autkami to strzałem w dziesiątkę może się okazać tor wyścigowy. Tory wyścigowe firmy Carrera, które znajdą Państwo u nas posiadają dwa kontrolery, dzięki którym dwóje dzieci może rywalizować między sobą.

Sprawdź - Drewniana kolejka 50 elementów z matą

Sprawdź - Drewniana kolejka 75 elementów

Sprawdź - Tor wyścigowy Psi Patrol Carrera

Sprawdź - Tor wyścigowy 5,3m Carrera 


Inne kolejki oraz tory TUTAJ4. Konie na biegunach 

Nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu koni na biegunach. Ta nietypowa zabawka robi szał w każde Święta. Konie na biegunach ewoluowały w ostatnim czasie i wiele z nich posiada różne interaktywne funkcje. Rodzajów oraz kolorów również nie zabraknie nawet dla najbardziej wymagających. Świetną opinią cieszą się konie na biegunach firmy Milly Mally. Marka ta posiada duży wybór, a oprócz koni spotkamy również misie, osiołki, a nawet autka na biegunach.

Sprawdź - Konik na biegunach PePe Pink Milly Mally

Sprawdź - Konik na biegunach Mustang jasny brąz Milly Mally

Sprawdź - Miś na biegunach Polly - Brown Bear Milly Mally


Inne konie na biegunach  TUTAJ

5. Klocki

Nie mogło zabraknąć tutaj klocków. Popularne klocki mają w swojej gamie coraz więcej rodzajów, dzięki czemu zabawa może być jeszcze ciekawsza. Waszą uwagę chcieliśmy skierować na klocki konstrukcyjne oraz magnetyczne. Klocki konstrukcyjne doskonale sprawdzą się dla dzieci, które uwielbiają majsterkować. Ilość klocków w niektórych zestawach to nawet kilkaset elementów co gwarantuje zabawę na długie godziny. Przechodząc do klocków magnetycznych zwróćmy uwagę, że posiadają one mniej elementów ale za to mamy paradoksalnie więcej możliwości. Klocki magnetyczne możemy układać dowolnie. A co jeśli nie możemy się zdecydować, które będą lepsze? Wtedy wybieramy klocki magnetyczne konstrukcyjne, które posiadają 250 elementów. Jest to świetna alternatywa, która posiada zalety klocków konstrukcyjnych oraz magnetycznych :)

Sprawdź - Klocki magnetyczne konstrukcyjne 250 szt

Sprawdź - Klocki Konstrukcyjne Autobus Miejski 443 Elementy

Sprawdź - Kolorowe klocki magnetyczne MAGICAL MAGNET 40szt


Inne klocki TUTAJWybierz idealną zabawkę dla dziecka na świąteczny prezent i spraw aby te Święta były pełne radości oraz niekończącej się zabawy.