• Jeździki i pchacze dla dzieci

Pierwsze kroki to nie lada wyzwanie dla każdego dziecka. W tym okresie warto zachęcać malucha do jak największej ilości ruchu, w celu wspierania jego rozwoju motorycznego. Aby ułatwić mu naukę chodzenia, warto skorzystać z pomocy jeździków, pchaczy lub chodzików. Zabawki te dostępne w asortymencie sklepu monden.pl wyróżniają się wysoką jakością oraz wyjątkową stabilnością, co jest kluczowe dla bezpieczeństwa dziecka. Kolejną ich zaletą są walory estetyczne - bogata gama kolorystyczna oraz ulubione postacie z bajek sprawią, że zabawki zachęcą maluchy do aktywności. Większość z naszych propozycji pełni również funkcję edukacyjną - wyposażone są w kolorowe przyciski, klocki lub narzędzia, które z pewnością przykują uwagę młodego użytkownika. Szeroki asortyment umożliwia wybór zabawki w pełni dopasowanej do potrzeb oraz wieku dziecka.

Rozwój motoryczny dziecka

Chodziki dla dzieci to doskonałe rozwiązanie dla najmłodszych, gdyż znacznie ułatwiają stawianie pierwszych kroków. Propozycje tworzące nasz asortyment zostały wykonane zgodnie z normami bezpieczeństwa oraz są wyposażone w system zabezpieczający  przed wywróceniem się. Każdy chodzik ma wyprofilowane siedzenie zapewniające poprawną postawę kręgosłupa, tym samym umożliwiając prawidłowy rozwój dziecka.

Jeździki to zabawki dla maluchów, które opanowały już umiejętność trzymania równowagi. Występują w postaci samochodzików lub rowerków, w różnych wersjach kolorystycznych - zarówno dziewczęcych, jak i chłopięcych. Dodatkowo jeździki rozwijają koordynację ruchową dziecka oraz wspomagają rozwój motoryczny.

W naszym asortymencie dostępne są również pchacze dla dzieci. Tego typu zabawki dają dziecku większą swobodę, jednocześnie pomagając mu w zachowaniu równowagi.  Dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się bogatą kolorystyką oraz trwałością wykonania, dzięki czemu będą wspomagać rozwój ruchowy pociechy przez długi czas.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu monden.pl i dokonania wyboru idealnej zabawki dla swojego dziecka.