Wczytuję dane...
Model: 57441
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: INTEXDecydując się na basen dla dzieci, liczy się przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo malucha. Dlatego firma Intex przygotowała produkt, który spełnia wszelkie normy w zakresie bezpieczeństwa i powstał z troską o każdy szczegół. Ten oryginalny dmuchany basenik z fontanną w kształcie uwielbianego przez dzieci jednorożca zapewni Twojemu dziecku wspaniałą zabawę, podczas gdy Ty możesz być spokojny o jego bezpieczeństwo i pozwolić sobie na chwilę wytchnienia.

Czym wyróżnia się spośród innych brodzików dostępnych na rynku?

Przede wszystkim solidną konstrukcją, wyjątkowo miękkim, ale trwałym materiałem winylowym i wbudowaną fontanną, która przyjemnie schłodzi ciało. Dno i ścianka boczna basenu Intex są przyjemne w dotyku, ale jednocześnie zachowują wysoką odporność na uszkodzenia i przetarcia. Brodzik jest stabilny i szczelny, dzięki temu nie trzeba uzupełniać powietrza. To także połączenie wysokiej jakości i ciekawego designu. Kształt jednorożca i ciekawa kolorystyka zachęcą malucha do kąpieli i sprawią, że wszystkie zabawy latem przeniosą się do Twojego ogrodu! To ciekawa alternatywa dla zabaw w domu. Basenik przeznaczony jest dla dzieci od 2. roku życia. Po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca, a na jego rozłożenie przeznaczysz zaledwie kilka minut!

Jeszcze więcej radości

Po podłączeniu węża ogrodowego, z ogona jednorożca tworzy się fontanna, która idealnie chłodzi w upalny dzień. Tęczowy basen jest idealny dla małych księżniczek. Na pewno będą zachwycone zabawą w nim!

Główne cechy:

- żywe kolory
- fontanna wodna
- piękny jednorożec
 - wykonany z trwałego materiału
- łatka naprawcza w zestawie

Dane techniczne:

- Producent: INTEX
- Model: 57441
- Wymiary: 272 x 193 x 104 cm
- Materiał: PVC
- Waga: 3,05 kg
- Grubość PVC: 0,28 mm
- Pojemność basenu: 151 litrów
- Wysokość poziomu wody: 17 cm
- Zalecane wypełnienie wodą: 80%
- Zalecany wiek: od 2 lat


Polecamy