Wczytuję dane...
Model: KX6492
Kod producenta: KX6492
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN
Producent: nieznany producentPchacz drewniany wózek liczydło samochodzik

Chodzik, który ułatwi Twojemu maluchowi stawianie pierwszych kroków. Sprawdzi się też w późniejszym wieku jako wózek dla ulubionych zabawek oraz pierwsze liczydło.

Spacer z pchaczem pomaga maluchowi utrzymać równowagę podczas nauki chodzenia. Wspomaga rozwój zdolności manualnych oraz rozwija motorykę całego ciała. Chodzik zachęci malucha do aktywności fizycznej.

Nasz chodzik jest stabilnym wsparciem dla malucha, który uczy się chodzić. Dziecku nie uda się go przewrócić. To bezpieczniejsza opcja niż podpieranie się i wspinanie na meble, w trakcie stawiania pierwszych kroków.

Do wykonania chodzika użyto płyty MDF, która została dokładnie wyszlifowana, by zapobiec pojawieniu się drzazg. Następnie pokryto ją przyjazną planecie i bezpieczną dla malucha farbą.

Cieszy funkcjonalnością i cieszy oko. Estetyczna konstrukcja, wyraziste kolory, dbałość o detale - to ładny i bezpieczny towarzysz da Twojego dziecka. 

Ten pchacz spodoba się rodzicom, którzy poszukują ekologicznych akcesoriów dla swojego malucha. Drewniane zabawki to świetny wybór!

Twoje dziecko pokocha swój nowy chodzik. Po za tym, że ułatwi maluchowi naukę chodzenia, pozwoli również przetransportować wszystkie najważniejsze zabawki, a przecież wiemy, jak trudno jest wybrać te najważniejsze! Na szczęście w wózku jest sporo miejsca. Tobie również ułatwi szybkie sprzątanie przestrzeni.

Dodatkowo chodzik może stać się pierwszym pojazdem malucha. O ile znajdzie się napęd w postaci opiekuna (:

Kolorowe koraliki liczydła przyciągnął małe rączki. Podobnie jak ruchome elementy na bokach autka - klocki i z literkami i koła zębate. Takie zabawy pobudzają zmysł dotyku i rozwijają integrację sensoryczną.

W późniejszych latach chodzik nie pójdzie w odstawkę. Chodzący brzdąc może go wykorzystać jako wózek dla ulubionej lalki czy innych zabawek.

Wózek do samodzielnego złożenia.

Wymiary po złożeniu: 58,5cm x 35cm x 30cm
Wymiary opakowania: 56cm x 35cm x 10cmPolecamy