Wczytuję dane...
Model: 2327
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Autko na akumulator Audi R8 Spyder czarny

Audi R8 Spyder to samochód, który znają niemal wszyscy! Ta miniaturowa wersja tego wspaniałego samochodu została odwzorowana z najmniejszymi szczegółami. Dziecięcy model charakteryzuje się dwoma siedzeniami, czarnym kolorem karoserii czy wysokim grillem i przyciemnianą przednią szybą.
Maluchowi przypadną do gustu reflektory ze świecącymi diodami jak i radio FM, które można połączyć z odtwarzaczem MP3 lub pamięcią USB. Dla jego bezpieczeństwa i komfortu miękka, dwuosobowa kanapa została wyposażona w pas biodrowy. Autko wyposażone jest również w koła EVA, dzięki którym jazda po nierównych nawierzchniach nie będzie żadnym problemem. Dla rodziców do zestawu dołączony jest pilot 2.4G, dzięki któremu można kontrolować jazdę dziecka.
To sportowe Audi skrywa w sobie dwa silniki po 45W każdy oraz podwójny akumulator 2x6V4,5Ah. Dzięki temu autko umożliwia zabawę w prędkości od 3 do 5km/h. Ponadto samochód posiada automatyczną skrzynię biegów z trzema prędkościami, dzięki czemu każdy mały kierowca dobierze odpowiednią dla siebie prędkość.
Według zaleceń producenta Audi R8 na oryginalnej licencji przeznaczone jest dla maluchów powyżej 3 roku życia.Model: Audi R8
Kolor: Czarny

DANE TECHNICZNE
Silnik: 2x45W
Akumulator: 2x6V4,5Ah
Skrzynia Biegów: 3 Prędkości
Wymiary Pojazdu: 100cm x 59cm x 45cm
Prędkość: 3-5 km/h
Masa Własna: 12kg
Max. Obciążenie: 30kg
Czas Ładowania: 8 godzin
Czas Działania: do 1 godziny
Hamulec: Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P)

WYPOSAŻENIE
Pasy Bezpieczeństwa: ✓
Otwierane Drzwi: ✓
Kluczyki: ✕
Fotele: Miękka ekoskóra
Koła: Miękkie EVA
Zdalne Sterowanie: 2.4G, 3 prędkości
Światła: Przednie LED
Audio: Możliwość wyboru źródła dźwięku, USB, Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy

Zobacz również: