Wczytuję dane...
Model: 2329
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Autko na akumulator Audi R8 Spyder żółty

Audi R8 Spyder to auto, które znają niemal wszyscy! Ta miniaturowa wersja tego wspaniałego samochodu została odwzorowana z najmniejszymi szczegółami. Ten model posiada dwa siedzenia, żółty kolor karoserii czy wysoki grill i przyciemnianą przednią szybę.
Maluchowi przypadną do gustu reflektory ze świecącymi diodami jak i radio FM, które można połączyć z odtwarzaczem MP3 lub pamięcią USB. Dla jego bezpieczeństwa i komfortu miękka, dwuosobowa kanapa została wyposażona w pas biodrowy. Autko wyposażone jest również w koła EVA, dzięki którym jazda po nierównych nawierzchniach nie będzie żadnym problemem. Dla rodziców do zestawu dołączony jest pilot 2.4G, dzięki któremu można kontrolować jazdę dziecka. Według zaleceń producenta Audi R8 na oryginalnej licencji przeznaczone jest dla maluchów powyżej 3 roku życia.

Samochód posiada automatyczną skrzynię biegów z trzema prędkościami, dzięki czemu każdy mały kierowca dobierze odpowiednią dla siebie prędkość. To sportowe Audi skrywa w sobie dwa silniki po 45W każdy oraz podwójny akumulator 2x6V4,5Ah. Dzięki temu autko umożliwia zabawę w prędkości od 3 do 5km/h. Model: Audi R8
Kolor: Żółty

DANE TECHNICZNE
Silnik: 2x45W
Akumulator: 2x6V4,5Ah
Skrzynia Biegów: 3 Prędkości
Wymiary Pojazdu: 100cm x 59cm x 45cm
Prędkość: 3-5 km/h
Masa Własna: 12kg
Max. Obciążenie: 30kg
Czas Ładowania: 8 godzin
Czas Działania: do 1 godziny
Hamulec: Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu, Zatrzymanie awaryjne z pilota (P)

WYPOSAŻENIE
Pasy Bezpieczeństwa: ✓
Otwierane Drzwi: ✓
Kluczyki: ✕
Fotele: Miękka ekoskóra
Koła: Miękkie EVA
Zdalne Sterowanie: 2.4G, 3 prędkości
Światła: Przednie LED
Audio: Możliwość wyboru źródła dźwięku, USB, Wejście MP3, Melodie i klakson na kierownicy

Zobacz również: