Wczytuję dane...
Model: 4424
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka: Wysyłka gratis!

Auto na akumulator Toyota Tundra Koła EVA

Toyota Tundra to samochód typu pick-up, który poradzi sobie w każdych warunkach. Tundra rewelacyjnie sprawdzi się zarówno podczas weekendowych wycieczek i spacerów. Wybierz kompaktową Toyotę Tundrę na akumulator ze względu na:
- użycie atestowanych materiałów najwyższej jakości,
- bezpieczną konstrukcję pojazdu uwzględniająca komfort i bezpieczeństwo dziecka,
wyselekcjonowane podzespoły odpowiadające za długą żywotność autka,
- przednie oświetlenie LED,
- maksymalne obciążenie sięgające około 30 kg.

We wnętrzu autka umieszczono miękką kanapę pokrytą ekoskórą, co więcej znajduje się również przyciemniana przednia szyba oraz przednie oświetlenie LEDowe. W tylnej części pojazdu znajduje się otwarta przestrzeń bagażowa, w której mały kierowca zmieści swoje wszystkie skarby. 

Dziecięca wersja Toyoty Tundry jest idealną propozycją zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Twoje dziecko poczuje się jak dorosły kierowca dzięki elementom takim jak kierownica o ergonomicznym kształcie wyposażona w klakson i melodyjki, a także odtwarzacz MP 3 połączony z radiem FM. W jego konstrukcji umieszczono port USB, dzięki czemu dziecko będzie mogło podróżować w towarzystwie swych ulubionych melodii.Toyota Tundra na akumulator dostarczy dziecku wiele przeżyć nie do zapomnienia. Posiada silnik o mocy 2x45W oraz akumulator o sile elektromotorycznej 12V 7Ah. Kompaktowy samochód dla kilkulatka osiąga prędkość od 3 do 5 km/h — hamować może zarówno kierowca, zwalniając pedał gazu, jak i opiekunowie, korzystając z dołączonego do zestawu pilota 2.4 G. Zgodnie z zaleceniami producenta autko jest dla dzieci powyżej 3. rok życia, jednak pod czujnym okiem rodziców lub dziadków z powodzeniem mogą korzystać z niej również maluchy w młodszym wieku. Oferowana wersja samochodu posiada certyfikat CE, co jest gwarancją bezpiecznej zabawy.

Model: Toyota Tundra jj2125
Kolor: Pomarańczowy

DANE TECHNICZNE
Silnik: 2x45W
Akumulator: 12V7Ah
Skrzynia Biegów: Automatyczna
Wymiary Pojazdu: 115cm x 74cm x 60cm
Prędkość: 3-5km/h
Masa Własna: 18 kg
Max. Obciążenie: 30kg
Czas Ładowania: 8 godzin
Czas Działania: do 1 godziny
Hamulec: Zatrzymanie awaryjne z pilota (P), Automatyczny po zwolnieniu pedału gazu

WYPOSAŻENIE
Pasy Bezpieczeństwa: ✓
Otwierane Drzwi: ✓
Kluczyki: ✕
Fotele: Miękka ekoskóra
Koła: Miękkie EVA
Zdalne Sterowanie: 2.4G, 3 prędkości
Światła: Przednie LED
Audio: Wejście MP3, USB


Zobacz również: