Wczytuję dane...
Model: 3002577
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

Drewniany domek dla lalek Światła i Dźwięki

Domek posiada 5 pokoi na 3 poziomach. Na pierwszym piętrze znajduje się kuchnia oraz salon. Na drugim piętrze jest łazienka oraz pokój ze schodami, natomiast na samej górze znajduje się sypialnia oraz duży taras

Dużym atutem domku jest ruchoma winda oraz schody, dzięki którym laleczki mogą swobodnie się przemieszczać. 

Dla jeszcze wspanialszej zabawy domek jest wyposażony w dużą lampkę na ostatnim piętrze, dzięki której wieczorne zabawy będą jeszcze bardziej ekscytujące. Dodatkowo przy drzwiach wejściowych umieszczony jest prawdziwy dzwonek do drzwi!W zestawie znajdują się również mebelki w których skład wchodzi:

- łóżko
- dwa stoliki nocne
- lampka nocna
- kanapa
- stolik
- telewizor na stoliku
- zabudowa kuchenna
- stół kuchenny
- dwa krzesła kuchenne
- toaleta
- wanna
- umywalka z lustrem
Każdy mebelek został wykonany ręcznie, z dużą dbałością o detale i najwyższą jakość wykończenia oraz troską o całkowity brak ostrych krawędzi, które są kluczowe dla bezpieczeństwa Twojego dziecka.

Każda dziewczynka marzy o domku dla lalek z drewna! Przepiękne, pastelowe kolory ścian i akcesoriów wspaniale prezentują się w domku dla lalek z drewna, pobudzają wyobraźnię i zachęcają dziecko do kreatywnej zabawy.

Doskonale pobudza wyobraźnię, zachęca do kreatywnego i nieszablonowego myślenia, a także doskonale rozwija zdolności manualne u najmłodszych.

Wymiary domku: 
- wysokość 80cm
- długość 63,5cm
- szerokość 31cm