Wczytuję dane...
Model: 440
Kod producenta: 66518
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: inny producent

Regulowana poduszka do karmienia dziecka


Poduszka przydaje się już od pierwszych chwil z Waszym Maleństwem. Chwilę po porodzie kiedy położna kładzie Wam Maleństwo na klatce piersiowej jesteście zauroczeni. Pozycja ta jednak jest niewygodna, ponieważ ręką podtrzymujecie dziecko, a ręka jest w powietrzu. Poduszka jest idealnej wysokości, aby podłożyć pod łokieć. Przydała mi się już od pierwszych chwil, a to nie koniec.

Poduszka jest tak wyprofilowana, ze z jednej strony na środku jest wypukła, a z drugiej wklęsła. Karmiąc piersią na siedząco ustawiamy ją stroną wypukłą do brzucha, idealnie się wtedy dopasowuje. Z kolei karmiąc na leżąco na plecach, kładąc ją pod łokieć, ustawiamy ją wypukłą stroną do tułowia. To samo jeżeli chcemy karmić dziecko z boku siedząc.

Poduszka posiada po 3 listki z każdej strony, listki możemy przekładać ze strony na stronę regulując kąt nachylenia główki. Dzięki temu Twoje dziecko będzie jadło w pozycji w której nie nałyka się powietrza i nie będzie mu się ulewało. Jest to jedyna poduszka, którą możesz płasko trzymać na kolanach nie podkładając pod nią rąk aby podwyższyć główkę dziecka. Można tak ją ustawić, ze dziecko będzie miało idealnie główkę na wysokości piersi i możemy karmić nawet nie używając rąk.

Poduszka jest też łatwa do przechowywania i transportowania, z obu stron posiada ładne estetyczne wstążki, które po związaniu powodują, że poduszka jest mała i kompaktowa, a związane wstążki tworzą uchwyt.

Poduszka jest też łatwa w konserwacji, można prać ją w pralce.

Najważniejsze atuty regulowanej poduszki książeczki:

  • - Komfort
  • - Wygoda
  • - Nowoczesny design
  • - Przyjemny materiał
  • - 3 stopniowa regulacja
  • - kompaktowa

Jako świeżo upieczona mama zafunduj sobie trochę wygody i luksusu! Nasza regulowana poduszka z listkami, to świetne rozwiązanie nawet dla najbardziej wymagających.

Wymiary opakowania: 32,5 x 32,5 x 25 cm

Wymiary poduszki: szer. dł. 65 x 27 wys. 18 cm

Wymiary po związaniu: 32,5 x 32,5 x 25 cm

Materiał: poliester

Wiek: 0+

Poduszka posiada certyfikat CE, EN71.


Poduszka zapakowana w ładne kolorowe pudełko z uchwytem, idealnie nadaje się na prezent.