Wczytuję dane...
Model: 7529
Kod producenta: 12356
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN

Kendama Gra zręcznościowa Japońska dwa kolory

Absolutny HIT i NOWOŚĆ na naszym rynku! Zręcznościowa gra kendama to tradycyjna japońska zabawa która ćwiczy refleks i zdolność reakcji. Gra rozwija koordynację ręka-oko. Kendama to nie tylko zabawka. To urządzenie, który pomoże Ci się również odstresować. W początkowej fazie polega na na łapaniu kulki do miski - cups, bądź na trzpień. Bardziej zaawansowani gracze potrafią łapać i balansować kulką w różnych miejscach. Takie triki można łączyć w comba wykonując je po prostu jeden za drugim. A może sam znajdziesz sposób na grę, na który nikt jeszcze nie wpadł? • ĆWICZY ZRECZNOŚĆ I REFLEKS – to tradycyjna japońska zabawa która ćwiczy refleks i zdolność reakcji. Gra rozwija koordynację ręka-oko. Kendama to nie tylko zabawka. To urządzenie, który pomoże Ci się również odstresować.

 • PODBIJASZ I ŁAPIESZ – gra zbudowana jest z młotka z długim szpikulcem - spike i filiżanek z wgłębieniami - cups. Do uchwytu przymocowana jest kulka z dziurą w spodzie to tama. Zabawa polega na tym, aby nabić tamę na spike'a.

 • WYKONANA Z DREWNA - gra została wykonana z drewna, jest lekka, dodatkowo pokryto ją farbą, która zapewnia dobrą przyczepność.  Gra została wykonana z drewna, jest lekka, dodatkowo pokryto ją farbą, która zapewnia dobrą przyczepność.

  Nadal szukasz prezentu? Właśnie go znalazłeś! Ta niesamowita zabawka, sprawi że pokochają nie tylko dzieci, ale również ich rodzice.
  SPECYFIKACJA:

  • - kolory: czarno-czerwony, czarno-zielony
  • - materiał: drewno;
  • - wymiary (wys/szer/gł): 18/7/5,5cm;
  • - waga: 0,15 kg


   Dzięki Kendamie nauczysz się wielu wspaniałych sztuczek, a może nawet wymyślisz własną?    Kendama to wspaniała zabawa dla całej rodziny!

   DO WYBORU KOLOR ZIELONY LUB CZERWONY   Po zakupie prosimy podać wybrany kolor, w przeciwnym razie przedmiot zostanie wysłany w kolorze losowym.


   

Zobacz również: