Wczytuję dane...
Model: 2045
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 11.99 PLN
Producent: Milly Mally

Łatwo i przyjemnie uczyć się matematyki z zabawką, która zachęca do kreatywności i jednocześnie poprawia umiejętność koordynowania ręka-oko naszego dziecka.

Każdy z uczestników gry ma do dyspozycji 10 szablonów – wzorników pomalowanych w różne wzory geometryczne. Dzieci wyszukują w pudełku poszczególne koraliki pasujące do wzornika zarówno kształtem, jak i kolorem, a następnie nawlekają je na załączonych w pudełku okrągłych patyczkach-drążkach lub sznurkach w takiej samej kolejności, jak namalowana na szablonie. Można również ustalić dowolne zasady zabawy, np. wyznaczając czas na ułożenie albo wygrywa dziecko, które ułoży jak największą liczbę patyczków zgodnych z dostarczonymi szablonami.

koraliki geometryczne, a to jest dodatkowa trudność i wspaniała zabawa dla dzieci.

LOGICZNE KORALIKI VIGA to nieoceniona pomoc dydaktyczna, bo w atrakcyjny sposób pomaga małemu człowiekowi w zdobywaniu dodatkowych umiejętności.

Ta edukacyjna zabawka jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat, może być używana przez każde dziecko, wspiera rozwój umiejętności takich jak: motoryka dłoni, zręczność, zdolności manualne, kojarzenie kształtów i kolorów.

LOGICZNE KORALIKI są  zapakowane w estetyczne i wytrzymałe drewniane pudełko, co  ułatwia przechowywanie i jest idealne na prezent. 
W zestawie:
72 koraliki, 10 wzorników, 10 okrągłych drążków, 2  sznurki

Całość wykonana została z drewna lakierowanego i pomalowana nietoksycznymi farbami w żywe barwy, które zadowolą każdego użytkownika i dadzą mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i jakość naszego towaru, dlatego dbamy o to aby farby, którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa ( EN71 i ASTM ).

 

DANE TECHNICZNE


Ostrzeżenie: Do użytku pod bezpośrednim nadzorem osoby dorosłej


Wymiar produktu:

.: 335mm x wys.: 330 mm x szer.: 42 mm

Wymiary opakowania:

dł.:      mm x wys.:    mm x szer.:     mm