Wczytuję dane...
Model: FTB69
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 15.00 PLN
Producent: Hot Wheels

Mega Garaż Rekina to godziny ekscytującej zabawy z samochodami Hot Wheels! Ten ogromny zestaw umożliwia zaparkowanie ponad 90 pojazdów, ma wielki podwójny tor w kształcie pętli i napędza dziecięcą wyobraźnię dzięki superfunkcji: atakowi rekina! Naciśnij przycisk, aby wjechać na samą górę automatyczną windą dla dwóch pojazdów. Zjedź na dół przez wielopoziomowy parking, zrób wielki wyskok w powietrze i wyląduj z powrotem na czterech kołach. A potem naciągnij wyrzutnię i pędź po największej pętli z podwójnym torem w całym Mieście Hot Wheels! Ale uważaj, bo żarłoczny rekin z chęcią schrupie Twój samochodzik! Na dole parkingu dzieci mogą podrasować swoje auta i „zatankować” je przed ponowną wyprawą windą na sam szczyt, gdzie rozpocznie się kolejny rajd. Parking ma też rozmaite punkty mocowania, umożliwiające łączenie go z innymi zestawami Hot Wheels® i tworzenie własnego świata odjazdowej samochodowej zabawy. Zestaw Mega Garaż Rekina od Hot Wheels® zawiera dwa pojazdy Hot Wheels®.

· Podaruj swojemu dziecku mnóstwo ekscytującej zabawy z wyobraźnią przy użyciu tego niezwykłego Mega Garażu Hot Wheels®, czyli ogromnej wieży z parkingiem (i wygodnym schowkiem) na ponad 90 samochodzików!
· Wystrzel samochodziki na pęd po pętli z podwójnym torem i przygotuj się na spotkanie z żarłocznym rekinem
· Ścigaj się, jadąc w dół po torze do wyścigów równoległych z samego szczytu wieży parkingowej i skacz wysoko w powietrze
· Dzięki licznym punktom mocowania umożliwiającym łączenie z innymi zestawami Hot Wheels® możesz stworzyć swój własny wielki świat zabawy!
· Naciśnij przycisk, a automatyczna winda na dwa pojazdy przewiezie samochodziki na samą górę parkingu
· Na dole parkingu dzieci mogą podrasować swoje samochodziki i „zatankować” je, aby kontynuować odjazdową zabawę z wyobraźnią

Polecamy