Wczytuję dane...
Model: 3548
Kod producenta: 889-170
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 14.99 PLN

Kuchnia dla dzieci z obiegiem wody + światła i dźwięki

Przedstawiana przez nas kuchenka rozwija fantazje dziecka sprawiając mu przy tym dużo zabawy. Twoje dziecko może poczuć się jak prawdziwy szef kuchni, gotując lubiane przez siebie potrawy. W zestawie znajdziesz mnóstwo elementów, które nie tylko uradują malucha, ale także rozwiną jego zdolności manualne. Nasza kuchnia to nieodłączny element wyposażenia każdego młodego kucharza.
Funkcje kuchni:

  • Podczas gotowania zabawka emituje odgłosy takie jak w prawdziwej kuchni! (np.smażenie, bulgotanie)
  • Ponadto kuchnia została wyposażona w kran z którego leci woda. Wystarczy nalać wody do zlewu i przycisnąć pompkę, aby z kranu zaczęła wydobywać się woda. Kran posiada obieg zamknięty w związku z tym woda ponownie trafi do zlewu. Dziecko może umyć owoce, warzywa, naczynia lub opłukać swoje rączki.
  • Kuchnia posiada dwa pokrętła. Po włączeniu pierwszego pokrętła włącza się pierwszy palnik przy czym świecą światła.

W skład zestawu wchodzi dodatkowo 36 elementów takich jak:

Garnek z przykrywką, patelnia, miska, tablica kredowa, dwa kawałki kredy, gąbka suchościeralna, kubeczek, trzy talerzyki, parówki, jajko sadzone, krewetka, plaster papryki, plaster marchewki, liść sałaty, groszek, pieprz, sól, mleko, musztarda, ketchup, papryka, pomidor, cukierniczka z łyżeczką, dwie małe łyżeczki, widelec, nóż, chochla, cedzak, duży nóż do krojenia oraz łopatka do mięsa.
Zabawka posiada walory edukacyjne.

Pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni u dziecka i dodatkowo pobudza kreatywność. Co więcej uczy podstawowych czynności związanych z przygotowaniem posiłków. Bawiąc się w grupie dziecko będzie uczyć się prawidłowej komunikacji i współpracy, a ponadto rozwinie umiejętności społeczne.

Ten rewelacyjny zestaw to propozycja fantastycznej, niekończącej się zabawy!

Wymiary kuchni:
- wysokość: 63cm
- długość: 45,5cm
- szerokość: 22cm
 

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...