• Rowerki biegowe dla dzieci

Rowerki biegowe pozwalają naszym szkrabom wkroczyć w świat poruszania się pojazdami. Stanowią doskonałe akcesorium dla najmłodszych, którzy dopiero rozwijają swoje umiejętności ruchowe. Rowerek jest napędzany przez malucha poprzez odpychanie się przez niego nogami. Taki ruch wzmacnia ich mięśnie, uczy utrzymywania równowagi i gwarantuje świetną zabawę, zarówno na świeżym powietrzu, jak i w pomieszczeniach. To najkrótsza droga do opanowania jazdy na “prawdziwym” rowerze. Pojazd można dopasować do wzrostu dziecka. Prezentowane w tej kategorii rowerki biegowe dla dzieci są bezpieczne i wygodne w użytkowaniu.

Czym kierować się przy wyborze rowerka biegowego dla malucha?

Nasi producenci skupiają się na potrzebach dziecka w zależności od ich wieku i poziomu rozwoju ruchowego. Nie każdy model będzie odpowiedni dla wszystkich małych kierowców. Dla najmniejszych pociech odpowiednie będą rowerki biegowe trójkołowe lub wyposażone w cztery kółka, np. model Pszczółka marki ECOTOYS czy Orion Flash od Milly Mally z funkcją amortyzacji ułatwiającą naukę koordynacji psychoruchowej poprzez konieczność balansowania ciałem. Dzięki konstrukcji o większej liczbie kół są to bardziej stabilne modele przeznaczone do pierwszych doświadczeń z tego typu pojazdami. Dla bardziej zaawansowanych proponujemy klasyczne rowerki biegowe, wyposażone w dwa koła z możliwością wyboru wysokości i położenia ramy, dzięki czemu maluch będzie łatwiej wchodził i schodził z rowerka. Dwukołowy model Mario sprawi, że Twoja pociecha szybko osiągnie odpowiednią równowagę. Oferujemy również modele typu 2w1, 3w1 lub 4w1, czyli rowerki biegowe z możliwością dostosowania konstrukcji kołowej, zmieniając liczbę kół w miarę nabywania przez dziecko umiejętności jazdy na rowerze, a także z funkcją zamontowania pedałów, jak np. rowerek biegowy 4w1 od marki ECOTOYS. Tego typu zabawki rosną wraz z dzieckiem i z pewnością staną się ulubionym towarzyszem przez pierwsze lata jego życia.

Dlaczego rowerki biegowe z monden.pl są najlepszym wyborem?

 

 

Warto wspomnieć, że produkty dostępne w naszym sklepie internetowym są tak zaprojektowane, aby wspierać rozwój aktywności psychoruchowej dziecka. Dzięki użytym podczas produkcji wysokiej jakości materiałom, jak drewno czy tworzywa sztuczne, a także stabilnym konstrukcjom, zapewniają maluchom bezpieczeństwo, możliwość prawidłowego rozwoju i świetną zabawę. Proponujemy szeroką ofertę od najlepszych producentów, wśród której znajdziesz m.in. rowerki biegowe drewniane, pojazdy wyposażone w hamulce, kauczukowe kółka, antypoślizgowe rączki, regulowane siodełka, obracane ramy, o lekkiej konstrukcji i posiadające niezbędne certyfikaty. W naszym sklepie z pewnością wybierzesz odpowiedni model dla swojej pociechy. Oferujemy je w niezliczonych kolorach oraz z wykorzystaniem ulubionych, dziecięcych motywów.