Wczytuję dane...

Samochody zdalnie sterowane RC

Auta zdalnie sterowane są uwielbiane przez dzieci na całym świecie, a ich popularność cały czas rośnie. Ogromny wybór na rynku sprawia, że rodzic na pewno znajdzie odpowiedni pojazd dla swojego dziecka. Należy pamiętać, że pojazdy zdalnie sterowane są przeznaczone wyłącznie dla dzieci w odpowiednim wieku. Trzeba zwrócić na to uwagę podczas wyboru zabawki dla swojego dziecka. Oprócz wieku dziecka musimy zwrócić uwagę na: rozmiar pojazdu, maksymalną prędkość, pojemność akumulatora, przeznaczenie pojazdu oraz funkcje dodatkowe. Te informacje pomogą nam znaleźć możliwie najlepszy samochód zdalnie sterowany dla naszej pociechy. W razie problemów z wyborem odpowiedniego produktu służymy pomocą. 

Zalety samochodów zdalnie sterowanych

Dostępne wymiary 

Auta, które obecnie możemy kupić i sterować za pomocą pilota mają rozmaite rozmiary. Różne rozmiary sprawiają, że wybrać możemy małe auto, które świetnie sprawdzi się w domu lub duże przeznaczone na przykład do jazdy Off-roadowej.

Prędkość maksymalna

Tutaj tak jak w przypadku rozmiarów rozstrzał jest również bardzo duży. Znaleźć możemy auta, które rozwijają zaledwie kilka kilometrów na godzinę jak i te, które osiągają nawet 50km/h!

Funkcje dodatkowe 

ile samochodów zdalnie sterowanych tyle pomysłów producentów jeśli chodzi o ich funkcje dodatkowe. Najczęściej w autach znajdziemy: światła LED, wodoodporność oraz napęd na 4 koła.

Odwzorowanie 

Niektórzy producenci posiadają licencję dzięki, której mogą stworzyć autko zdalnie sterowane w oparciu o prawdziwe pojazdy. Jednym z czołowych producentów tego typu pojazdów jest Rastar. Producent ten może pochwalić się ofertą takich marek jak: Mercedes, Ferrari, BMW, Audi, Porsche, McLaren.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów