• Drewniane klocki logiczne - figury geometryczne nauka Viga

Symbol: 2043
Brak towaru
126.00
Wpisz swój e-mail
Opinie
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Nauka + zabawa = VIGA

Barwny zestaw figur geometrycznych marki VIGA wspomaga rozwój logicznego myślenia - stanowiący materiał do ćwiczeń i zabaw mających na celu rozwijanie logicznego myślenia. Począwszy. od nauki kolorów i kształtów, którą warto zacząć jak najwcześniej. Klocki logiczne - figury geometryczne są wspaniałą pomocą dydaktyczną, idealnie sprawdzi się w każdym przedszkolu jak również w domu.

Zestaw zawiera 48 klocków, charakteryzujących się podstawowymi czterema cechami: kolorem, grubością, wielkością i kształtem. W pudełku znajdują się klocki w 3 kolorach (czerwonym, żółtym, niebieskim), 4 kształtach (trójkąt, prostokąt, koło, kwadrat), 2 rozmiarach (duże, małe) i 2 grubościach (cienkie, grube).
Klocki mają kształty brył geometrycznych o stosunkowo bardzo małej wysokości, tak że patrząc na nie z góry widzimy płaskie figury mające kształt trójkątów, kół, prostokątów. W komplecie nie ma dwóch identycznych klocków, lecz klocki posiadają wspólne cechy, dzięki czemu dziecko szukając cech wspólnych rozwinie zdolność łączenia elementów posiadających wspólne cechy np. ten sam kolor.

Klocki geometryczne pomagają dzieciom w nauce rozpoznawania i nazywania kolorów, figur geometrycznych (koło, kwadrat, prostokąt i trójkąt), rozwijają wyobraźnię, usprawniają umiejętności liczenia.

W skład zestawu wchodzi 48 kolorowych klocków. Całość zapakowana w drewnianą skrzyneczkę z wieczkiem zamykanym szufladkowo.

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby którymi malujemy nasze zabawki nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM).

Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Wymiary produktu:

dł: 250mm x szer: 155mm x wys: 80mm

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.