• Łyżworolki, wrotki, łyżwy

Łyżworolki, wrotki, łyżwy to idealna kategoria dla dzieci, które uwielbiają uprawiać sport. Dzięki łyżworolkom oraz wrotkom, dziecko może szybko poruszać się po mieście. Kolejną zaletą jazdy na wrotkach i łyżworolkach, jest doskonała praca mięśni. Podczas jazdy, dzieci nie tylko używają nóg, w celu wprowadzenia łyżworolek w ruch, ale również rąk, w celu zachowania równowagi. Nauka postawy, oraz prawidłowego oddychania, ma ogromny wpływ na komfort jazdy. Im szybciej dziecko będzie oddychać, tym szybciej będzie się męczyć.


Gdzie najlepiej jeździć na wrotkach i łyżworolkach?

Wrotki jak i łyżworolki, doskonale sprawdza się na ścieżkach rowerowych, placach do nauki jazdy rowerem alejkach czy chodnikach. Istotne jest to, aby powierzchnia, po której dziecko jedzie, była utwardzona, by koła się nie blokowały, a dziecko nie upadło.
W naszym sklepie, znajdziecie Państwo bogata ofertę wrotek i rolek. Jest to sprzęt regulowany, który rośnie wraz z dzieckiem, oraz taki, dopasowany do rozmiaru buta. W przypadku wrotek, dostępne są wrotki z gotowym butem. Zabezpiecza on nogę przed kontuzją. But jest dość sztywny i wysoko wiązany. Jeśli dziecko zaczyna dopiero swoją przygodę z wrotkami, oferujemy również specjalne nakładki na buty. Są one regulowane, posiadają zarówno kółka jak i hamulec, oraz specjalne, regulowane zapięcie, umożliwiające dostosowanie ich do rozmiaru nogi.


Nie tylko łyżworolki i rolki, czyli łyżwy, idealne rozwiązanie zimową porą.

Kiedy za oknem mróz, rozpoczyna się upragniony sezon, na jazdę na łyżwach. Jazda po tafli lodu, dostarcza nie tylko frajdy, ale korzystnie wpływa na sprawność ruchową dziecka. Odpowiednio dopasowanełyżwy, są bezpieczną formą rekreacji, oraz umożliwiają wykonywanie zimowych sportów, jak hokej, lub jazdę figurową. W naszym sklepie, znajdziecie Państwołyżwy sportowe, zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, oraz dojazdy figurowej. Dzięki dobrej jakości, posłużą one dzieciom przez długie lata.
Kompletując niezbędny sprzęt sportowy, oferowany w naszym sklepie, zamawiacie Państwo produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów, posiadające stosowne certyfikaty. To gwarancja wysokiej jakości sprawia, że zaufało nam już tak wielu klientów. W przypadku zakupu łyżworolek, wrotek czy łyżew, zachęcamy do zaopatrzenia się w specjalne ochraniacze, chroniące dzieci przed kontuzją.