• Motory na akumulator dla dzieci

Motor dla dzieci na akumulator sklep

Sklep internetowy Monden.pl to wspaniałe miejsce, w którym znajdziesz zabawki z najwyższej półki. Posiadamy wyjątkowe artykuły dla dzieci w różnym wieku. Wszystkie są bezpieczne i nie zagrażają ich zdrowiu, ponadto wykonane z doskonałej jakości materiałów. Monden.pl to raj dla dzieci. Jeżeli zależy Ci na spełnianiu marzeń swojej pociechy, z przyjemnością Ci w tym pomożemy! Jedną z zabawek, o której z pewnością marzy praktycznie każde dziecko, jest motorek na akumulator. W ofercie naszego sklepu znajdziesz go w różnych wersjach. Podczas dokonywania zakupu można wybrać kolor odpowiedni zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

Szeroki wybór motorków na akumulator

Jeżeli Twoje dziecko jest fanem motorków na akumulator, jesteś w odpowiednim miejscu! Dostępne modele wyglądają bardzo realistycznie. Sportowy charakter i nowoczesna konstrukcja w połączeniu z terenowymi oponami zrobi wrażenie, sprawiając przy tym maluchowi ogromną frajdę i satysfakcję. Pojazd napędzany za pomocą dwóch silników 35 W i dwóch akumulatorów o mocy 6 V 7Ah może rozpędzić się od 3 do 5 km/h! 

Motor na akumulator przeznaczony dla dziecipowyżej trzeciego roku życia jest wyjątkowo bezpieczny. Wszystkie części są bardzo solidnie dopracowane, a całe urządzenie posiada specjalny certyfikat CE potwierdzający spełnienie wymogów obowiązujących w Unii Europejskiej. Konstrukcja jest stabilna za sprawą dwóch, szerokich opon oraz tylnych kółeczek podporowych. Dzięki temu dziecko jest bezpieczne i nie traci równowagi. Ryzyko upadku jest praktycznie zniwelowane. Motor na akumulatorto idealne rozwiązanie jako prezent! Zapakowany w specjalny karton wraz z czytelną instrukcją, która pomoże właściwie przeprowadzić montaż. Dostępne w naszej ofercie motorki na akumulatorto gwarancja bezcennej radości dziecka. Można wybrać również warianty z barierkami oraz rączką umożliwiającą pchanie przez opiekuna (elementy przeznaczone do demontażu). Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami. Jest ich naprawdę wiele!