• Drewniany zestaw puzzli - safari Viga

Symbol: 4003
43.00
szt.
Opinie
Cena przesyłki 12.99
Paczkomaty InPost 12.99
Kurier 14.99
Kurier (Pobranie) 19.99
Dostępność Mało
Waga 0.42 kg

Zamówienie telefoniczne: 579914138

Zostaw telefon
Viga 50068 Zestaw puzzli - safarii

 
Już od najmłodszych lat dziecka należy zadbać o jego rozwój. Od drugiego roku życia kształtują się podstawowe procesy myślowe, a ich prawidłowy rozwój w tym czasie jest gwarancją późniejszych sukcesów w dorosłym życiu. Jedną z form łączenia zabawy z nauką jest układanie puzzli. Badania naukowe potwierdzają, iż dzieci, które bawią się w układanie puzzli mają później lepsze zdolności przestrzenne.

prezentuje cykl puzzli „Poznajemy świat" to klasyczne puzzle które ucieszą każde dziecko. Zestaw puzzli od - safari posiada podkładkę na której umieszczony jest wzór który dziecko ma ułożyć z rozsypanych elementów, co nie spowoduje zniechęcenia do dalszej zabawy i jest bardzo istotne na początku edukacji. Kolorowe postaci na obrazkach przyciągną uwagę i zapewnią dziecku ciekawą zabawę. Podkładka wykonana z wysokiej jakości drewna, dzięki czemu wszystko jest schludne i uporządkowane.
Kolekcja 4- ch obrazków w formie drewnianych puzzli to pojedyncze łamigłówki. Wszystkie cztery obrazki można połączyć w długą układankę. Puzzle pozwalają ułożyć afrykańskie zwierzęta zamieszkujące Safari - lwa, hipopotama, małpę, słonia. Elementy są duże, wykonane z gładko szlifowanego drewna.
Wspomogą dzieci w nauce kolorów a także poznawania otaczającego ich świata, pomogą w nauce nowych słów, wierszyków oraz piosenek. Poprawią również zdolności motoryczne dzieci i jednocześnie pobudzają ich zdolność kreatywnego myślenia. Edukacyjna zabawka pomaga dzieciom rozwijać koordynację ręka-oko, zdolności motoryczne i umiejętności rozwiązywania problemów.

Puzzle drewniane są jednym z materiałów do techniki Montessori.
Zestaw zawiera :
- Puzzle drewniane 4 obrazki po 12 elementów.
- Drewniana podkładka.

Z tej serii polecamy produkty:
Viga 50197 Puzzle na podkładce 24 elementy - farma
Viga 50138 Puzzle na podkładce - Pszczółka
Viga 50140 Puzzle na podkładce - biedronka
Viga 50198 Puzzle na podkładce 24 elementy zoo
Viga 50199 Puzzle na podkładce 24 elementy - park
Viga 51312 Puzzle na podkładce - Konik
i inne

Całość wykonana została z drewna bukowego i pomalowana nietoksycznymi farbami o żywych barwach, które przyciągną wzrok oraz zachęcą do zabawy, dając jednocześnie mnóstwo radości z zabawy.

Dzięki ponad 20-letniemu doświadczeniu Viga wie, jak produkować zabawki najwyższej jakości. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo dzieci oraz najwyższa jakość zabawek, dbamy zatem o to, aby farby, którymi malujemy nasze zabawki, nie były toksyczne i spełniały normy bezpieczeństwa (EN71 i ASTM)
Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 24+ miesiąca życia.

Dane techniczne

Wymiary produktu:
dł:45mm x wys: 190mm x szer: 205mm
Waga: 0,42 kg
Wymiary opakowania:
dł:200mm x wys: 90mm x szer: 40mm
Waga: 0,46 kg


Opisy są własnością firmy PM Investment Group Napert, Soszyński Spółka komandytowa. Firma nie zezwala na ich kopiowanie lub powielanie - w całości lub części bez zgody.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.