Lato to najlepszy czas na zabawę dla dzieci. Upalne dni, wakacje, dużo wolnego czasu zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Rodzice zastanawiają się jak urozmaicić dzieciom zabawę na świeżym powietrzu i często dochodzą do wniosku, że warto kupić zabawki, które zajmą dziecko na dłuższy czas. W oparciu o dane ze sprzedaży w zeszłym roku, możemy podzielić się z Wami najlepiej sprzedającymi się zabawkami w sezonie letnim, a przy tym pomóc w podjęciu wyboru zabawek.

zabawki na lato w monden

1. Baseny i wodne place zabaw

Baseny oraz wodne place zabaw to bez wątpienia HIT każdego lata! Mnóstwo rozmiarów, rodzajów oraz kształtów, powoduje, że jest w czym wybierać. My skupimy uwagę przede wszystkim na dmuchanych basenach oraz wodnych placach zabaw. 

Na rynku mamy dwóch producentów, którzy są liderami w sprzedaży dmuchanych akcesoriów oraz basenów, są to Bestway oraz Intex. Z racji tego iż posiadamy, więcej produktów drugiego producenta, chcemy przedstawić Wam nasze dwie propozycje.

Basen z 4-siedzeniami 229x229cm rodzinny

Basen z siedzeniami to idealne rozwiązanie na rodzinną ochłodę. Basen ten został wyposażony w 4 osobne siedziska oraz dwa miejsca na napoje. Basen świetnie sprawdza się na ogródku, tarasie oraz działce. Basen co roku cieszy się dużą popularnością, co daje jasny sygnał, że klienci są z niego zadowoleni.

basen 4-siedzenia intex

Dmuchany plac zabaw dżungla 257x216x107cm

Wodny plac zabaw dżungla to druga propozycja na ochłodę tym razem już tylko i wyłącznie dla dzieci. Dmuchana zjeżdżalnia z lądowiskiem, gra w ringo, fontanna wodna oraz dmuchane zwierzątka to coś co z pewnością dzieci pokochają. Firma Intex idealnie połączyła ochłodę z zabawą na świeżym powietrzu prezentując właśnie ten wodny plac zabaw. Wodnych placów zabaw tak jak już wspominaliśmy jest cała masa, więc jeśli dżungla nie jest naturalnym środowiskiem zabaw Twojego dziecka to z pewnością znajdziesz również inną propozycję :)

wodny plac zabaw dżungla

2. Auta na akumulator

Tak, tak znowu te auta na akumulator ale jak tu nie wspominać o nich gdy na rynku jest cała masa przeróżnych marek, rozmiarów i jeszcze więcej funkcji, które oferują. Pomyśl ile znasz różnych marek samochodowych i wyobraź sobie, że każda znajduje swój odpowiednik w postaci mniejszej wersji elektrycznego pojazdu dla dzieci. To powoduje, że popularność tych pojazdów rośnie z każdym rokiem. Rozstrzał jeśli chodzi o maksymalne obciążenie jest tak duży, że auto na akumulator znajdziemy dla rocznego maluszka oraz dla 8-letniego dziecka. Funkcje dodatkowe, które oferują te maszyny mogą zadziwić niejednego rodzica. 

auta na akumulator

3. Rowerki biegowe

Pora na coś typowo dla mniejszych dzieci. Rowerki biegowe doskonale sprawdzają się podczas spacerów z dzieckiem. Tak jak w przypadku samochodów akumulatorowych znajdziemy mnóstwo rodzajów rowerków biegowych, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi klienci bardzo chętnie wybierają rowerki firmy Milly Mally, która specjalizuje się w branży dziecięcej i wprowadza coraz to nowe produkty na rynek. Kilka rodzajów rowerków biegowych firmy Milly Mally znajdziecie na zdjęciu poniżej.

rowerki biegowe dla dzieci

4. Gokarty 

Gokart to świetna alternatywa dla samochodów na akumulator. Jeśli chcemy aby dziecko musiało troszeczkę się poruszać podczas zabawy to gokart jest właśnie dla niego. W tym roku swój asortyment rozszerzyła firma Milly Mally, która stworzyła gokarty na licencji ABARTH. Zobaczcie pod spodem te sportowe pojazdy!

gokarty na pedały dla dzieci

5. Hulajnogi

Zestawienie najlepszych zabawek na lato kończymy hulajnogami. Hulajnogi zawsze cieszyły się dużą popularnością w okresie letnio-wiosennym. Hulajnogi możemy znaleźć dwukołowe oraz trzykołowe odpowiednio dostosowane do wieku dziecka. Niektóre z nich posiadają nawet świecące kółka, które powinny spodobać się dzieciom. 

hulajnogi dla dzieci

To już wszystkie nasze propozycje. Mogłoby być ich o wiele więcej ale staraliśmy się dobrać te, które najlepiej według Naszych klientów oraz według Nas sprawdzą się w okresie letnim. 

A twoje dziecko czym najchętniej się bawi? Koniecznie napisz Nam o tym w komentarzu!
Zachęcamy do polubienia Naszego fanpage'a na facebooku!